Ekokiralik.com Nasıl Çalışır?

Günlük kiralık ev arayanlar EkoKiralık’da buluşuyor!!!

Farklı şehirleri, farklı ülkeleri hatta kıtaları gezmeyi seven bir gezgin olmak bazen pek ucuz olmayan bir hobi olabiliyor. Tatil yapmak için ayırdığınız paranızın büyük bir kısmının konaklamaya gitmesi canınızı sıkmıyor mu? Dünyada yeni trend olan kısa süreli kiralık ev ile ucuz tatil yapmanız artık mümkün. Türkiye içinden gelen yerli turist yada yurtdışından gelen yabancı turistlerimiz için profesyonel konaklama servisi, EkoKiralik ile hizmete açılmıştır. Artık gideceğiniz tatil yerleri ve şehir merkezlerinde hostelyada otelde konaklamak yerine günlük kiralık daireler bulmak mümkün. Şehir otelleri yerine şehir merkezinde örneğin Istanbul´da Konaklamanız veya Ankara´da,İzmir’deKonaklamanız için günlük kiralık evler bulabilirsiniz. Sahibinden kiralık daireler gençlerden iş adamlarına kadar bütün kesimlere hitap etmekte.

Ekokiralik ile ucuz tatil arayanlara günlük kiralık ev !!!

Günlük ev kiralama sisteminde üyeler iki gruba ayrılıyor; Ev sahibi ve Gezgin. İlk grup olan ev sahipleri günlük kiralık evlerini belirli bir ücret karşılığında Gezginlerin hizmetine açıyorlar. İkinci grup ise gidecekleri şehirde kiralık daireler arasından erken rezervasyon yaptırarak gittikleri şehirde otel konforunda çok daha ucuza konaklayabiliyorlar. Böylece kısa süreli sahibinden kiralık evler, ev sahibine beklediğinden çok daha fazla para kazandırırken, Gezginlerin ucuz tatil yapmaları için bulunmaz bir fırsat haline geliyor..Kiralık yazlık ve kiralık villa seçeneklerimiz için lütfen tıklayınız

Günlük kiralık ev sistemi nasıl işliyor?

Sahibinden kiralık evlere ulaşmak ise Gezgin için artık çok kolay. Sistem günlük kiralık ev veren ev sahipleri ile gezgin arasında konaklama üzerine oluşturulan çok basit bir ilişkiye dayanıyor. Kiralık daireleri olan ev sahipleri hostel, apart otel, pansiyon, otel arayan ve ucuz tatil´in ilacı olan ucuz konaklamak isteyen tatilcilere evlerini EkoKiralik web sitesi üzerinden kiralayabiliyorlar. Kiralayacağınız evdeki en önemli tatil rehberiniz daha önce orada konaklamış olan Gezginler olacaktır. Daha önce kalanların yaptıkları yorumlara bakarak gittiğiniz evlerde herhangi bir sürprizle karşılaşmamanız için daha önce kalan Gezginlerden en doğru bilgi ve referansları görme imkanınız var. Örneğin İstanbul’a yapacağınız gezide, İstanbul otelleri yerine günlük ev kiralamak için yapmanız gereken yalnızca EkoKiralik websitesinden size uygun evleri bulmak ve rezervasyon talebi göndermek.

Keşfet!!!

Hostel ucuzluğunu otel rahatlığıyla birleştiren Ekokiralik, tatil yapmak isteyen Gezginler için konaklama bulma ve Kısa süreli ev kiralama hizmetini güvenilir ve profesyonel olarak gerçekleştiriyor. Müşterilerine otel konforunda, Hostel ucuzluğunda konaklama imkanı sağlıyor. Oteller sizin için fazla mı formal? Gideceğiniz yerde size uygun fiyata kiralık oda bulacak tanıdığınız kimse yok mu? Tatile giderken siz de evinizi yanınızda taşımak istemez misiniz? Bu noktadaEkoKiralik, Gezginlerin en uygun evi kiralaması için devreye giriyor. Aynı zamanda unutulmayacak anıların yaşanabildiği dünyanın dört bir tarafında yayılan sosyal bir ağ yaratıyor. Dağ evlerinden, şehir merkezindeki evlere kadar çok geniş yelpazesi bulunan EkoKiralik’ı siz de keşfedin!